انجمن روانشناسی ایران

انجمن روان‌شناسی ایران

راه‌اندازی مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره انجمن روان‌شناسی ایران

  • صفحه اصلی
  • راه‌اندازی مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره انجمن روان‌شناسی ایران

راه‌اندازی مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره انجمن روان‌شناسی ایران

مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره انجمن روا‌ن‌شناسی ایران با مجوز سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره و مدیریت آقای حمید پیروی که حکم ایشان توسط زنده یاد دکتر رضا زمانی، رئیس وقت انجمن صادر شده بود، فعالت خود را به‌صورت نظام‌مند آغاز کرده است. آقای دکتر دولتشاهی، دانشیار دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، مسئولیت سوپروایزری مرکز مشاوره انجمن را بر عهده دارند و آقایان دکتر یعقوبی، دکتر واعظ موسوی، دکتر حسن‌آبادی، دکتر منیرپور و دکتر صبحی، در نقش مشاور علمی، در هدایت فعالیت‌های این مرکز سهیم هستند.

مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره انجمن روا‌ن‌شناسی ایران طی فراخوانی که از طریق رسانه‌های انجمن اطلاع‌رسانی شد، از روان‌شناسان و مشاوران دارای پروانه فعالیت حرفه‌ای سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور و روانپزشکان جهت تکمیل کادر متخصصین خود دعوت به همکاری کرد.

در این راستا اولین فراخوان دعوت به همکاری، با هدف جذب نیروهای متخصص کیفی در حوزه روان‌شناسی و روانپزشکی، در تاریخ 24  مرداد منتشر گردید و تا پایان مرداد 1402، بیش از 460 نفر فرم اولیه همکاری را تکمیل و مدارک خود را ارسال نمودند.

 دومین اطلاعیه در خصوص اعلام منابع آزمون کتبی و مکان و زمان برگزاری آزمون، در تاریخ 9 شهریور منتشر گردید و بعد از بررسی مدارک دریافت شده از متقاضیان، به واجدین شرایط شرکت در آزمون کتبی اطلاع‌رسانی گردید. منابع آزمون کتبی در محورهای آسیب‌شناسی روانی، اصول مصاحبه بالینی و روان دارو شناسی اعلام شدند.

بدین ترتیب از بین متخصصینی که رزومه خود را ارسال کرده بودند، افراد پذیرفته شده دعوت به شرکت در آزمون کتبی، در تاریخ 18 شهریور ،1402 در سالن 300 نفره مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند

آزمون در تاریخ 18 شهریور ،1402  ساعت 14 الی 16 در سالن 300 نفره مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی با بیش از 100 نفر از متقاضیان برگزار گردید. در ابتدای جلسه‌ی آزمون، جناب آقای دکتر حمید پورشریفی، رئیس انجمن روان‌شناسی ایران، توضیحاتی را در خصوص راه اندازی مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره انجمن روان‌شناسی ایران و همچنین ضرورت انتخاب افراد شایسته جهت همکاری با مرکز را ایراد فرمودند. شرکت‌کنندگان با پر کردن پرسشنامه‌ای که حاوی 62 سوال از منابعی که قبلا اعلام شده بود در آزمون شرکت کردند.

در ادامه طی اطلاعیه‌ای، نتایج آزمون و اسامی واجدین شرایط شرکت در مصاحبه شفاهی اعلام شد و از پذیرفته شدگان جهت شرکت در مصاحبه شفاهی دعوت به عمل آمد.

مصاحبه شفاهی با 56 نفر از دعوت شدگان، در تاریخ‌های جمعه 7 مهر و 14 مهر در محل انجمن روان‌شناسی ایران و با حضور دکتر حمید پورشریفی، رییس انجمن روان‌شناسی ایران، آقای حمید پیروی، رییس مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی انجمن روان‌شناسی ایران، دکتر بهروز دولتشاهی، سوپروایزر مرکز، و مشاوران علمی مرکز- آقایان دکتر یعقوبی، دکتر واعظ موسوی، دکتر حسن آبادی، دکتر منیرپور، دکتر صبحی- برگزار گردید

نهایتا از میان دعوت شدگان به مصاحبه، تعداد 32 نفر مورد تأیید تیم مصاحبه کننده قرار گرفتند که اسامی آنان به شرح زیر است:

دفتر انتشارات انجمن
  • دفتر نشریه بین المللی روان‌شناسی:

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، نبش کوچه هفت پیکر

تلفن :19-88770011

  • دفتر نشریه روان‌شناسی معاصر:

تهران، سیدخندان، ابتدای سهروردی شمالی، کوچه سلطانی (قرقاول)، پلاک ٣٧، طبقه سوم

 
آدرس انجمن روان‌شناسی ایران:

تهران، سیدخندان، ابتدای سهروردی شمالی، کوچه سلطانی (قرقاول)، پلاک ٣٧، طبقه سوم

کدپستی: 

1555716755

تلفن:  09367740873 (ساعت پاسخگویی: شنبه تا چهاشنبه، از ساعت 9 الی 14)

فکس: 86120659

کلیه حقوق برای انجمن روانشناسی ایران محفوظ است. – 1400©

طراحی سایت توسط شرکت مهندسی اشاره شرق